Kurumsal Web Tasarım Nedir?

Kurumsal web tasarım, kurumunuzun internette görüntülenen web sitesinde, kurumsal kimliğiniz ile bir bütün oluşturan kullanıcı deneyimini birleştirir.

Sadece ürünlerin / hizmetlerin sergilendiği bir web sitesi değil, şirketinizin değerleri, felsefesi, kültürü ve politikasını yansıtan 'Kurumsal Web Tasarım' olarak adlandırdığımız bir tasarım' dır. İşletmenizi World Wide Web üzerinde sunmanın yanı sıra, şirketinizin bir marka olarak kurulması sorumluluğunu taşımaktadır. Bu, kurumsal müşterilerimiz için web sitesi hazırlarken uyguladığımız en önemli ilkedir.

Kurumsal Web Tasarım

Kurumsal web siteleri için hedef kitle daha büyük olduğu için, bir kerede çeşitli kullanıcılara hitap etmek bir sorun haline gelir. DEMİRCODE, yalnızca hedef müşterilerinizle iletişim kurmanın yanı sıra, sizi bir marka haline getirerek kurumsal kimliğinizi tamamlayan bir çerçeve oluşturmayı da mümkün kılmaktadır.

Türkiye' nin önde gelen şirketleri için çalışan DEMİRCODE, kurumsal web sitesi tasarım hizmetleri konusunda uzmanlaşmış ve en işlevsel ve ikna edici kurumsal web sayfası tasarımı sunma becerisine sahiptir.

100' ü aşkın kurumsal web sitesi projesiyle gereken tecrübeye sahip olan Demircode ®, uygun fiyatlarla birinci sınıf web tasarımlarını gerçekleştirir. Her proje için ayrıcalıklı yaklaşımımız, benzersiz bir şekilde ele alınan çeşitli projelerimizin bir kısmına, projelerimiz sayfamızdan  görüntüleyebilirsiniz.

DEMİRCODE uzmanları tarafından ürünlerinizi / hizmetlerinizi belirlemek için önemli bir Pazar araştırması yürütülmektedir. Bu çalışma web üzerinden markanızın uygun pozisyonunu analiz etmemize yardımcı olur. Bir işletmeyle ilgili önemli gerçekleri keşfetmeden çevrimiçi girişim için bir niş yaratmak neredeyse imkansızdır.

Sadece ürün ve hizmetler değil, aynı zamanda hedef tüketicilerin davranışlarını ve pazarlama eğilimlerini incelemek, kurumsal dünyanın endüstriyel standartlarını karşılamayı amaçlayan bir web tasarım ajansı için de aynı derecede önemlidir. Bilimsel araştırma önlemleri DEMİRCODE tarafından bir web sitesi tasarımını başka bir düzeye taşımadan önce, hedef ziyaretçileri ve rakipleri belirlemek için kullanılır. 

Demircode ® olarak sunduğumuz web tasarım hizmetlerimiz için tıklayabilirsiniz.

İlgili Bloglar

Web Tasarım Nedir?
Web Tasarım Nedir?

Web tasarım, internette görüntülenen web sitelerinin tasarımını ifade eder. Genellikle yazılım geliştirme dışında, web sitesi geliştirmenin kullanıcı deneyimi ile kullanım kolaylığ ...

Detaylı İncele
HTML nedir, ne değildir?
HTML nedir, ne değildir?

Html içerikleri etiketlemek için standart bir dildir. Buna biçimlendirme dili de diyebiliriz. Birçok web sitesi bu dil olmadan oluşturulamaz.

Detaylı İncele
Responsive Web Tasarım Nedir?
Responsive Web Tasarım Nedir?

Responsive web tasarım, masaüstü cihazlar dışında, Laptop, tablet ve cep telefonlarında internet sitesinin estetik olarak görünmesi ve bu cihazlar ile uyumlu olmasını sağlayan çalı ...

Detaylı İncele
Font Nedir? Ne işe Yarar?
Font Nedir? Ne işe Yarar?

Font, yazı tipi anlamını taşımaktadır. Harflerin şekli, boyu, en gibi özelliklerinin bütün olarak ele alan yazı tipleri font nedir sorusunun cevabıdır.

Detaylı İncele
CSS nedir?
CSS nedir?

Cascading Style Sheets İngilizcesi. Peki Türkçesi : Basamaklı Biçim Sayfaları, Basamaklı Stil Sayfaları, Basamaklı Stil Şablonları, Kademeli Biçim Sayfaları.

Detaylı İncele
Arayüz nedir? Bootstrap nedir?
Arayüz nedir? Bootstrap nedir?

İngilizcesi Interface. Bilgisayarın barındırdığı veriyi, okunabilir ve anlaşılabilir bir şekilde olması için yansıtılan platforma Interface yani arayüz denir. Bootstrap nedir?

Detaylı İncele
DOM Nedir? Ne İşe Yarar?
DOM Nedir? Ne İşe Yarar?

İnternet sitenizde veri ve belgeleri temsil eden güçlü kod yapıları mevcuttur. Document Object Model, DOM’un açılımıdır. Belge nesne modeli Türkçe karşılığıdır.

Detaylı İncele
Desing Ne Demek?
Desing Ne Demek?

Design için bir sürü farklı kelimeler kullanılıyor. Stil, tasarım, plan gibi kelimeler bunlardan sadece birkaç tanesi.

Detaylı İncele
CMS & İçerik Yönetim Sistemi Nedir? Nasıl Kullanılır?
CMS & İçerik Yönetim Sistemi Nedir? Nasıl Kullanılır?

CMS, yani Türkçesiyle, İçerik Yönetim Sistemi. Bu tabiri sık sık duyuyor olmalısınız. Peki nedir bu İçerik Yönetim Sistemi denilen şey?

Detaylı İncele