Kurumsal Kimlik Nedir?

Kurumsal kimlik firmanın kendini ifade etmek için kullandığı tüm görsel ve metinsel tanımların tümüdür.

Kurumsal Kimlik Nedir?

Kurumsal kimlik firmanın kendini ifade etmek için kullandığı tüm görsel ve metinsel tanımların tümüdür.
Pazarlama ve görsel ilk algıyı kontrol etmek için üzerinde önemle çalışılması gereken bir olgudur.

Kurumsal Kimlik oluşturma işlemi, şirketin isminden başlar ve logo tasarımı, dijital platformda kullanılacak renkler, fontlar, web tasarım hizmetleri, eğer bir ürünse ambalaj tasarımı ve kullanılabilecek tüm grafik işlemlerini içerisinde alır. Şirket için oluşturulması hedeflenen kurumsal algı tüm bu hizmetlerin sonucunda gerçekleşir.
 

Logo Tasarımı'nın Önemi

Şirketin vermiş olduğu hizmetler ve/veya ürünleri baz alınarak, şirkete uygun renk tonları, görsel hafıza çalışmalarıyla birlikte derlenerek konsept belirlenir ve logo tasarımı hizmeti verilir. Logonun daha sonradan değiştirilmesi oldukça zordur, bu nedenle Logo titizlikle seçilmelidir.
 
Logo belirlendikten sonra antetli kağıt ve fatura tasarımı, kartvizit tasarımı, katalog tasarımı, ambalaj tasarımı, çalışanların giysi tasarımı, tabela tasarımı, araç üstü giydirme, ofis dizaynı, infografik çalışması, broşür tasarımı ve diğer gerekli tüm tasarım ve kodlama hizmetleri şekil alır.

Seo Hizmeti

Arama motoru optimizasyonu (SEO) hizmeti dijital dünyada şirketi ön plana çıkarma teşebbüsü olarak tanımlanabilir, kurumsal kimliği oluşturulmuş şirket, pazarlama çalışmaları esnasında bu işleme yüksek oranda ihtiyaç duyacaktır.


Faaliyet Raporu

SEO Hizmeti alan müşteriler için hazırlanan raporların genel ismi olarak nitelediğimiz faaliyet raporu, şirketin almış olduğu SEO hizmetinden firmasına sağladığı değerleri matematiksel olarak göstermek için kullandığımız araç ve hizmetlerin bir bütünüdür. Periyodik olarak hazırlanan bu raporda günlük, haftalık, aylık ziyaretçi sayısı, ziyaretçilerin kullandıkları cihazlar, hangi sayfada ne kadar bekleniyor, hedef sayfalara ulaşma oranı gibi daha bir çok istatistiki veri sayesinde, dijital ortamda yaşayan, şirketin vermiş olduğu hizmetlerin kalitesi arttırılmaya çalışılır.

İlgili Bloglar

İnternette En Çok Satılan Ürünler Listesi | Dijital Pazarlama
İnternette En Çok Satılan Ürünler Listesi | Dijital Pazarlama

İnternette En Çok Satılan Ürünler Listesi, E-Ticaret web sitesi üzerinden satış yapanlar için için okunması gereken bir yazı, hangi ürünler en çok satılıyor? Ürünleri nasıl tercih ...

Detaylı İncele
Domain Nedir? Alan adı alırken nelere dikkat edilrmelidir?
Domain Nedir? Alan adı alırken nelere dikkat edilrmelidir?

Domain alan adı demektir. Web sitenizin internetteki adıdır.

Detaylı İncele
Online Turizm Seyahat Acentası Nasıl Kurulur? Kimler açabilir?
Online Turizm Seyahat Acentası Nasıl Kurulur? Kimler açabilir?

Turizm seyahat acentası nasıl kurulur? Hangi belgeler gerekir? Ne kadar sürer? Hangi kurumlara müracaat edilmelidir? Online Seyahat Acentası Nasıl Kurulur? Kimler Seyahat acentası ...

Detaylı İncele
Sosyal Medya Yönetimi Nedir?
Sosyal Medya Yönetimi Nedir?

Sosyal medya yönetimi nedir sorusu birçok insanın merak ettiği bir soru. Sosyal medya neleri kapsıyor, önce bunu iyi anlamak gerekiyor ki, sosyal medya yönetimi nasıl olurun cevabı ...

Detaylı İncele
Sanal Pazarlara Ürün Nasıl Yüklenir?
Sanal Pazarlara Ürün Nasıl Yüklenir?

Sanal pazarlara ürün nasıl yüklenir sorusu hakkında bilgi almak isteyen müşterilerimiz için detaylı bilgilendirmeleri yapıyoruz.

Detaylı İncele