Internet Siteleri İçin Sıra Bulucu

Google sıra bulucu internet siteleri en kolay ifade biçimiyle internet üzerinde otomatik yazılımlarla araştırma yapıp sizlerin hangi sırada göründüğünüzü sağlarlar.

Internet Siteleri İçin Sıra Bulucu

Bugünün şartlarında üretici olmak ve inşaların erişebileceği bir şeyler oluşturmak son derece önemlidir. Bir ürün satın alın ya da bilgi içerikli bir internet sitesi oluşturun. Bu durumda insanların sizlere ulaşabilmesi ve kolay bir şekilde bulunabilir olabilmek gerekir. Bu anlamda Google gibi sıra belirleyen ve sıra bulucu siteler hayatımızda yer edinmeye başlamaktadır. Bu siteler sayesinde Google sıralamasında hangi sırada olduğunuzu kolaylıkla öğrenebilirsiniz. Bu hizmetleri sağlayan birçok bulunmaktadır. Bu durumda tercih sıralamalarınızı birçok farklı siteden yardım alıp oldukça sağlıklı bir biçimde yapmanızı öneririz.

Google sıra bulucu internet siteleri en kolay ifade biçimiyle internet üzerinde otomatik yazılımlarla araştırma yapıp sizlerin hangi sırada göründüğünüzü sağlarlar. Sizlerde bu şekilde harekete geçip, internet sitenizin içeriklerini güncel hale getirip, bulunduğunuz konumdan sıralamanızı yükseltebilirsiniz ve her ne kadar erişime açık olduğunuzu gösterebilirsiniz. Sıralama kayıpları yaşadığınız zaman erkenden müdahale edip, sıralama kaybını tam tersine çevirebilirsiniz. Test edilmiş bazı Google sıra bulucu sitelerini şu şekilde sıralayabiliriz;

En Kaliteli Sıra Bulucu Siteler ve Programlar

  • Rank Tracker (Site): kolayca üye olup, sonrasında hızlı bir şekilde sıralamanızı kontrol edebileceğiniz bir internet sitesidir. Daha önceki sıralama listeleri gibi bu da online olarak hizmet veren ve kolayca erişim sağlayabilir ve sıralama bilgilerinizi belirleyebilirsiniz.
  • Serps.com (Site): Bu site kolay ve hızlı bir biçimde kullanılabilecek bir sitedir. En önemli özelliklerinden biri de mobil cihazlarda ve masaüstü cihazlarda farklı şekillerde sıralama listelerini görmenizi sağlar. Ayrıca şehir seçimleri yapıp, farklı şehirlerde hangi sırada olduğunuzu görüntüleyebilirsiniz.
  • Cuterank(program): Mac ve Windows da kullanımı olan oldukça kapsamlı bir programdır. Normal şartlarda ücretli seçeneği bulunur. Lakin ücretsiz bir şekilde kurulum yapabilirseniz, açılışta VİP ya da Premium üyelik sorusuyla karşılaşırsınız. Bu soru dışında herhangi bir sınırlama ya da yanlışla karşılaşmanız mümkün değildir. Rahat bir şekilde ücretsiz olarak kullanabilirsiniz. Bu program sayesinde sıralamalarınızı iyileştirmek için detaylı analizler yapabilirsiniz. Bunun dışında programda Google’ın yanı sıra Bing ve Yahoo destekleri mevcuttur.
  • Rankerizer(Program): Masaüstü ve kapsamlı sıra bulucu programlar arasında yer almaktadır. Windows ve Mac için uygundur. Hızlı bir biçimde anahtar kelimeleriniz üzerinden aramalar yapabilir ve sıralamanızla alakalı bilgi edinebilirsiniz. Bilgisayarlarınıza kolayca kurulumunu yapabilirsiniz. Yine ücretsiz bir programdır.
  • Serp Mojo: Sıra bulucu sitelerin ve programların dışında mobil uygulama olarak ortaya çıkmıştır. iOS AppStre ve Google Play Store üzerinden kolaylıkla indirebilirsiniz. Her zaman hızlı bir biçimde sıralama ve popülerliğinizi arttırabilirsiniz.

Sizlere bu yazıda sıra bulucu siteleri ve programlarıyla alakalı bilgiler verip, kullanabileceğiniz, en kolay ve kaliteli sıra bulucu siteler hakkında bilgiler verdik. Teknoloji, internet, yazılım, web tasarım, SEO ve diğer birçok konuyla alakalı bilgi almak için www.demircode.com/blog adresini ziyaret edebilirsiniz. DEMİRCODE web tasarım hizmetlerinden yararlanmak için bizimle internet sitemiz ve iletişim numaralarımızdan ulaşabilirsiniz.

İlgili Bloglar

Acronis Nedir?
Acronis Nedir?

Acronis yerel dosyalar dışında mobil cihazlar ve bulut depolama hesaplarına yedekleme olanağı sağlıyor.

Detaylı İncele
Türsaba Nasıl Üye Olunur?
Türsaba Nasıl Üye Olunur?

Türsab'a Nasıl Üye Olunur?

Detaylı İncele
IATA Nedir? IATA Başvurusu Nasıl Yapılır? Üyelik Şartları?
IATA Nedir? IATA Başvurusu Nasıl Yapılır? Üyelik Şartları?

IATA, Uluslararası hava yolu taşımacılığı birliğinin (International Air Transport Association) kısaltılmış halidir. Yalnızca havayolu şirketlerinin üye olabileceği global ticari ku ...

Detaylı İncele
Instagram Üzerinden Satış Yapmak için Gerekenler ve Öneriler
Instagram Üzerinden Satış Yapmak için Gerekenler ve Öneriler

Instagramda Kolay Satış Yapmak Mümkün mü? instagram Üzerinden Satış Yapmak İçin Şirket Kurmak Gerekli midir? E-Ticaret Sitenize Yönlendirici ve Teşvik Edici Çalışmalar Yapın!

Detaylı İncele
Google’ın Yeni Sahibi Kimdir?
Google’ın Yeni Sahibi Kimdir?

Google’ın kurucuları Larry Page ve Sergey Brin yetkilerini Sundar Pichai’ye devretti. Bu haber dünyayı sallarken, Bütün gözler Google sahibi olarak anılan Hintli iş adamına çevrild ...

Detaylı İncele
Microsoft Azure Nedir?
Microsoft Azure Nedir?

Oldukça yüksek sayıda sunucuyu bünyesinde barından ve büyük olan veri havuzları bulunan Microsoft Azure birçok bilişim problemlerine önemli çözümlerin üretilmesine yardımcı olmakta ...

Detaylı İncele
Bayi Hosting Nedir?
Bayi Hosting Nedir?

Bayi Hosting sayesinde küçük kendinize küçük bir girişim kurabilirsiniz. Ayrıca hosting satışı yaparak hosting pazarlaması konusunda kendinizi geliştirme fırsatı elde edebilirsiniz ...

Detaylı İncele
IDE Nedir? En İyi IDE Editörleri
IDE Nedir? En İyi IDE Editörleri

IDE ‘’Integrated Development Environment’’ cümlesinin kısaltmasıdır. IDE yazılımcıların kolayca uygulama yapabilmesi ve geliştirmesi için kullandıkları yazılımlardır.

Detaylı İncele
İnternetten Satış Yapmak Hakkında Her Şey
İnternetten Satış Yapmak Hakkında Her Şey

Orta ve küçük bütçelere sahip olan girişimcilerin hızlı bir biçimde girebilecekleri e-ticaret platformları perakende sektörü içerisinde fiziksel ürünlerin satışlarını yapmaktır.

Detaylı İncele
Klavye Kısa Yolları- Windows ve MAC OS X Klavye
Klavye Kısa Yolları- Windows ve MAC OS X Klavye

Klavye kısa yolları işletim sistemi fark etmeksizin cihazlarınızda etkili olabilmeniz için oldukça gereklidir.

Detaylı İncele
KPI Key Performance Indicators Nedir?
KPI Key Performance Indicators Nedir?

KPI yani Key Performance Indicators (anahtar ve temel performans göstergesi) sözcüklerinin kısaltılmış halidir.

Detaylı İncele