Sanal Pazarlara Ürün Nasıl Yüklenir?

Sanal pazarlara ürün nasıl yüklenir sorusu hakkında bilgi almak isteyen müşterilerimiz için detaylı bilgilendirmeleri yapıyoruz.

Sanal Pazarlara Ürün Nasıl Yüklenir?

E Ticaret Paketlerimiz için tıklayın.

 

E-ticaret hizmetinin gelişmesinin ardından artık insanlar ticaret işlerini internet üzerinden yaparak gelişen bir şirket olabiliyor. Bu yüzden ürün satışı yapabilmek için öncelikle ticaret sitelerinin oluşturulması gerekir. Site yaptırmak için güvenilir ve kaliteli hizmet sunan firmalara ihtiyaç duyulmaktadır. Çünkü rastgele seçilen bir firma tercihi sonrası site tasarımı istenilen düzeyde olmayıp siteler arama motorlarında en gerilerde kalabilir. Güvenilir firmalar tarafından hizmet almak isteyenler için firmamız profesyonel ekiplerle birlikte site tasarım hizmeti sunmaktadır. Yapmış olduğumuz çalışmalarda XML entegrasyonu kullanarak sana pazarlara ürünün kolay bir şekilde yüklenmesine yardımcı oluyoruz. Çalışmalarımıza başlamadan önce sanal pazarlara ürün nasıl yüklenir sorusu hakkında bilgi almak isteyen müşterilerimiz için detaylı bilgilendirmeleri yapıyoruz. Yapılan bilgilendirme sonrası ticaret sitesi oluşturmaya başlayarak web sitelerini kısa sürede teslim ediyoruz. Sanal pazarlara ürün eklemek için kullanıcıların işini kolaylaştıracak yazılım kullanıyoruz. Böylece kullanıcılar geniş şablon sayesinde ürün listesine farklı yerlerdeki istedikleri ürünleri ekleyerek satışlarını yapabilir. API entegrasyonu sayesinde kullanıcılar istedikleri kişilerle çalışarak kendilerine ait ürünleri hızlı bir şekilde panellerine ekleyebilir.

 

N11 Mağaza Açmak ve Ürün Yüklemek

N11 tarzı mağaza açarak sanal pazarlama yapmak isteyenler için firmamız tarafından garantili hizmet sunulmaktadır. N11 mağaza açmak ve ürün yüklemek isteyenler için kolay yönetim paneli yaparak ürünlerin sorunsuz bir şekilde eklenmesini sağlıyoruz. Ürün ekleme işlemleri için izlenmesi gereken adımlar şöyledir:

 • Ürünün sergileneceği kategori kodları alınmalı
 • N11 üzerinden alınan ürün kodları n11 kategori ID bölümüne girilmeli
 • Kargo şablonu için n11’de tanımlanan şablon adı girilmeli
 • XML seçildikten sonra sistemde bulunan ürünler zip olarak sunulacağından indirilip dosya çıkarılmalıdır.
 • Ardından panele giriş yaparak toplu ürün yönetimi alanına tıklanmalıdır.
 • Dosya seç kısmına gelindikten sonra ürün bilgileri güncelleme yazan kısım seçilerek yükle butonuna tıklanmalıdır
 • En sonda açılan ekranda XML dosyasını seçip yükleme işlemi tamamlanmalıdır.

Firmamız tarafından XML entegrasyonu kullanılarak ürün yükleme işlemlerinin rahat bir şekilde yapılması sağlanmaktadır.

 

Trendyol Mağaza Açmak ve Ürün Yüklemek

Trendyol mağazası açarak satış yapmak isteyenler için firmamız tarafından profesyonel ekiplerle birlikte site tasarım hizmeti sunulmaktadır. Kullanmış olduğumuz uyumluluk modülü ve yazılımlar sayesinde kullanıcılar ürünlerini rahat bir şekilde ekleyebiliyor. Böylece dünyayla iletişime geçerek satış işlerine rahat bir şekilde yapabilirsiniz. Firmamız tarafından yapılan entegrasyon sonrası istenilen tedarikçilerle çalışabilme fırsatı doğmuş ve ürünler panele rahat bir şekilde eklenebilir hale gelmiştir. Trendyol mağaza açmak ve ürün yüklemek isteyenler firmamız tarafından hizmet alarak  e-ticaret sitelerini tek panel üzerinden yönetebilir. Trendyol ürün yükleme genel olarak;

 • Excel ile ürün ekleme
 • Satılan ürünün sorgulayarak ekleme
 • Tekil ürün oluşturarak ürünleri tek tek ekleme
 • Api servislerini kullanma

gibi işlemlerle ürün yükleme işlemleri yapılabilir.

 

Hepsi Burada Mağaza Açıp Ürün Yüklemek

Pazaryeri satışı yaparak kendini geliştirmek isteyenler için firmamız tarafından kolay kullanıma sahip site oluşturulmaktadır. Yılların vermiş olduğu tecrübeye dayanarak müşterilerimize sorunsuz hizmet sunuyoruz. Hepsi Burada mağaza açık ürün yüklemek isteyenler için api ve entegrasyon hizmeti sunuyoruz. Pazaryeri entegrasyonları sayesinde artık istenilen ürün Hepsi Burada mağazasından alınarak yönetici paneline kolay bir şekilde eklenebiliyor. Ürün eklemek için farklı yöntemler mevcuttur. Excel, api servisi gibi hizmetler aracılığıyla ürünler otomatik olarak veya tek tek siteye eklenebiliyor. Mağaza açma işlemlerinin tamamlanmasının ardından mail ile ürün yüklemek isteyenler;

 • Aboneliğin bulunduğu e-posta adresi üzerinden mail yollamalı
 • Mail de ürün yükleme için hizmet almak istedikleri belirtilmeli
 • Mağaza bilgileri girilmeli
 • Bilgilerin ardından hangi sitenin kullanmak istenildiği belirtilerek API bilgilerinin gönderilmesi istenilmelidir.

 

Sanal Pazarların Avantajları

Sanal pazar üzerinden alışveriş yaparak ticarete canlılık kazandırmak isteyenler ticaret sitesi kurdurarak pazarlamalarını yapmaktadır. Firmamız tarafından açılan n11, Hepsi Burada tarzı pazar yerleri site kurulumu yapılmakta ve ticarete başlamak isteyenlere yardımcı olunmaktadır. Sanal pazarların avantajları sayesinde artık satış yapmak isteyenler satış işlemleri konusunda rahat bir nefes almıştır. Sanal pazarların sağladığı avantajlar şöyledir:

 • Hızlı ürün ekleme
 • Pazarlama işlerinin rahat bir şekilde yapılması
 • Maliyeti azaltması
 • Ziyaretçi ve satış sayısına ulaşabilme
 • Güvenli ödeme sağlayıcıları ile çalışma
 • Analitik verileri alma
 • Ticarete atılmayı kolaylaştırma

gibi avantajlardır. Sağlanan avantajlar sayesinde artık sanal pazar profilinizi oluşturarak ürünlerinizi kolay bir şekilde satabilirsiniz.

 

Trend Yol - Hepsi Burada - n11 Satış Oranları

Sanal pazar kurarak satış oranını artırmak isteyenlerin bazı konularda dikkatli olmaları gerekir. Sanal mağaza açmak için öncelikle dükkân açma ve dükkân adını belirleme işlemleri yapılmalıdır. Ardından ürün girilerek satış yapılmalıdır. Satış oranları ve alınan komisyonlar ürüne göre değişmektedir. Bu yüzden satıştan daha fazla kar edebilmek için, ürün girişleri ve fatura kesimi gibi işlemlerin zaman açısından tek bir panelden yönetilmesi gerekir. Sanal pazar yerlerinin almış olduğu komisyonlar açılan mağazaya göre değişmektedir. Fakat genel olarak alınan komisyon oranı %15 civarındadır. Bu yüzden satış oranları artırılarak daha fazla gelir sağlanabilir. Sizde Demir Code firmasının avantajlı hizmetleriyle sanal mağaza açarak satış yapmak istiyorsanız bizimle iletişime geçebilirsiniz.

İlgili Bloglar

İnternette En Çok Satılan Ürünler Listesi | E-Ticaret
İnternette En Çok Satılan Ürünler Listesi | E-Ticaret

İnternette En Çok Satılan Ürünler Listesi, E-Ticaret ile satış yapanlar için okunması gereken bir yazı, hangi ürünler en çok satılıyor?

Detaylı İncele
Domain Nedir? Alan adı alırken nelere dikkat edilrmelidir?
Domain Nedir? Alan adı alırken nelere dikkat edilrmelidir?

Domain alan adı demektir. Web sitenizin internetteki adıdır.

Detaylı İncele
Online Turizm Seyahat Acentası Nasıl Kurulur? Kimler açabilir?
Online Turizm Seyahat Acentası Nasıl Kurulur? Kimler açabilir?

Turizm seyahat acentası nasıl kurulur? Hangi belgeler gerekir? Ne kadar sürer? Hangi kurumlara müracaat edilmelidir? Online Seyahat Acentası Nasıl Kurulur? Kimler Seyahat acentası ...

Detaylı İncele
B2B Nedir? B2B, B2C, C2C Arasındaki Farklar Nelerdir?
B2B Nedir? B2B, B2C, C2C Arasındaki Farklar Nelerdir?

B2B, B2C, C2C gibi kavramları günlük hayatımızda sürekli duymaya başladık. Peki, bu kavramların ne anlama geldiğini biliyor muyuz? Sizlere bu yazıda bütün bu kavramlar hakkında bil ...

Detaylı İncele
Sosyal Medya Yönetimi Nedir?
Sosyal Medya Yönetimi Nedir?

Sosyal medya yönetimi nedir sorusu birçok insanın merak ettiği bir soru. Sosyal medya neleri kapsıyor, önce bunu iyi anlamak gerekiyor ki, sosyal medya yönetimi nasıl olurun cevabı ...

Detaylı İncele
Google’da İlk Sayfaya Nasıl Yükselirim?
Google’da İlk Sayfaya Nasıl Yükselirim?

Google’da ilk sayfa sonuçlarında olmak için, garantili, organik ve profesyonel SEO çalışmaları yapmanız gerekir.

Detaylı İncele
Instagram Hesabı Nasıl Silinir ve Nasıl Dondurulur?
Instagram Hesabı Nasıl Silinir ve Nasıl Dondurulur?

Instagram son zamanlarda en popüler olan sosyal medya platformlarından biri hale geldi. Facebook tarafından satın alınmış olan Instagram kullanıcı sayısını gün geçtikçe katlıyor.

Detaylı İncele
Müşterilerinize Güven Vermek İçin Web Sitesi Nasıl Kullanılmalıdır?
Müşterilerinize Güven Vermek İçin Web Sitesi Nasıl Kullanılmalıdır?

Bu yazıda müşterilerinize güven vermek için web sitesi nasıl kullanılmalıdır? Sorusunu yanıtlayacağız.

Detaylı İncele
Kurumsal Kimlik Nedir?
Kurumsal Kimlik Nedir?

Kurumsal kimlik firmanın kendini ifade etmek için kullandığı tüm görsel ve metinsel tanımların tümüdür.

Detaylı İncele