Kurumsal

Demircode olarak web tasarım'ının ötesinde yazılımSEOsosyal medya yönetimidış kaynak tedariğiotomasyon sistemlerikurumsal proje çözümleri ve kimlik çalışmaları yaptıklarımızdan sadece bazıları. Bir web sitesi'ni oluşturmak kadar onu geliştirmek ve hedef kitleye ulaşmasını sağlamak süreklilik istemektedir. Bizim işimiz sizin ve müşterilerinizin beklentilerini tam anlamıyla karşılamaktır.

Misyonumuz

Biz yapacağımız işin her dalında hizmet veririz. Örneğin Web tasarım' ının yanında, içerik metinleri hazırlanması, yerinde fotoğraf ve/veya video çekimleri, 120+ dil çevirisi hizmeti, mobil uygulama geliştirme gibi, ihtiyaçlarınızın tüm yönlerini tek elden tek analiz kapsamında üretir, çözümü tek elden sağlarız.

Vizyonumuz

Uluslararası platformda tanınan,dünya standartlarında, çagdaş yenilikleri takip eden ve yeniliklere öncülük eden, sektörümüzde örnek alınan firma olmaktır.Yurt içinde ve yurt dısında tüm müşterilerimize en yüksek kalitede eşit bakım hızmetı veren, kendılerıne guven içinde hissettikleri ve tüm beklentilerinin karşılandıgı hizmetler bütününü sağlamak.

Ekibimiz

Okan Bayraktar
Okan Bayraktar
Kurumsal Satış ve İş Geliştirme Yöneticisi
Musa Bayram
Musa Bayram
Yazılımcı Takım Lideri
Şaban Kalanç
Şaban Kalanç
Kıdemli Yazılım Danışmanı
Naci Olut
Naci Olut
Yazılımcı
Can Akyıldız
Can Akyıldız
Yazılımcı
Melek Lermi
Melek Lermi
Yazılımcı
Barkın Bayzin
Barkın Bayzin
Yazılımcı
Sümeyye Demirhan
Sümeyye Demirhan
İK Yöneticisi
Serkan Arslan
Serkan Arslan
Mali Danışman
Dr. Murat  Sayım
Dr. Murat Sayım
Genel Kreatif Direktör
Yıldız Aktaş
Yıldız Aktaş
Hizmet Görevlisi