Kurumsal Web Tasarım | Profesyonel Web Sitesi

Kurumsal Web Tasarım Fiyatları çok merak edilir. İhtiyaçlara göre değişiklik gösterse de, İstanbul Web Tasarım Ajansı, Profesyonel Web Sitesi Fiyatı, ortalama 5.000 TL - 30.000 TL aralığındadır.

Kurumsal Web Tasarımının oluşabilmesi için önce bireysel tercihlerden vazgeçmiş, belirli ilke ve etiklere sahip olan bir işletmenin olması gerekir. Misyonu ve vizyonu sadece kişisel değerlere bağlı olmayıp, bunu işletme sürecine entegre etmek bir ön koşuldur. Bu kadar ciddi bir yapılaşmanın internet ortamında ifade edilebilmesi için kişisel bir web tasarımı değil, profesyonel bir web tasarımı olması gerekir.

Şirketler benimsedikleri değerleri, kültürü ve politikasını ilk kaynak olan kendi Kurumsal Web Sitelerinde yansıtırlar. Müşteri nezdinde web siteniz ne kadar kurumsalsa, kullanıcının kurumsallığınıza olan güveni o kadar artar. Kurumsal Web Tasarımı işletmenizi sadece World Wide Web (WEB) üzerinde göstermez aynı zamanda marka değerinizi ve kalitenizi Web sitenizi ziyaret eden her kullanıcıya yansıtır. Bu adım markalaşmanın ve kurumsallaşmanın en önemli adımlarından bir tanesidir. Türkiye’nin önde gelen kurumsal şirketleriyle çalışan DEMİRCODEKurumsal Web Tasarım hizmetleri konusunda profesyonel bir hizmet sunarak, yüzlerce Kurumsal Web Sitesi projesiyle gereken tecrübeye sahip olup, Profesyonel Web Sayfası tasarımınızı en işlevsel şekilde hazırlamaktadır.

Bahsedilen hedefe ulaşabilmek için DEMİRCODE uzmanları, ürünlerinizi ve hizmetlerinizi belirlemek için profesyonel bir pazar araştırması yapar, böylelikle markanız için uygun pozisyonu belirler. Bu verileri elde etmeden gerekli çevrimiçi girişimler için bir niş yaratmak neredeyse imkansızdır. Bunun yanı sıra hedef tüketicilerin davranışlarını ve pazardaki yerlerini analiz etmek sizi 21.YY’daki endüstriyel standartlara daha çok yaklaştırır. Bunun için bir Web Tasarım ajansı ile çalışmak son derece önemlidir. Web Ajans hizmetlerimiz ilgili detaylı bilgiyi ‘’Projelerimiz’’ sayfasından inceleyebilirsiniz.

Kurumsal Web Tasarımı, Profesyonel Web Sitesi Tasarımı gibi söylemlerle anılan bu hizmet aslında son derece önem arz eder.
Elinizdeki sosyal medyada veya yazılı medyadaki haberlerden de görebileceğiniz gibi a’dan z’ye hemen her şeyin bir web sitesi bulunuyor. Yazarlardan tutun, şarkıcılara, şirket CEO’sundan tutun sıradan bir ilkokul öğrencisine kadar herkes öyle ya da böyle kendilerini internet dünyasında ifade edebilmek için bir web sitesi tasarımı yapıyor veya yaptırıyor.

Web tasarımı özgeçmişin yerini alır mı?
Bizce aldı bile. Düşünsenize, insanlar ilgili kurumlar için kendilerini doğru ifade edebilmek için özgeçmiş hazırlarlardı. Bu özgeçmişi gönderir ve geri bildirim beklerlerdi. 
Ama artık istenildiği anda size ulaşılabilen bir mecra var. Bu neden kullanılmasın ki! İşte bu noktada web sitesi tasarımı devreye giriyor.
Özgeçmiş bilginizi tasarlanan web sitesine koyduğunuzda çok daha aktif bir etkileşim yaratıyor. Yani bir özgeçmiş için bile web sitesi tasarlanabiliyor.

Peki neden?
Çünkü dinamizm kazandırıyor. Özgeçmişinizin bulunduğu bir kağıt yazılardan ibaretken, sizi ifade eden web siteniz uygun görsellerle, hatta videolarla renklendirilebiliniyor. Bu da sizin sitenize dinamizm kazandırıyor. Böylece kişiliğiniz/kurumsal kimliğiniz de ön plana çıkmış oluyor. Web sitenize bakıp sizin hakkınızda bilgi almak isteyen kişi çok daha derinlemesine bilgi alabiliyor.

  • Kuşkusuz web sitesi tasarımı sadece kişisel olmuyor.
  • Holding’inden tutun KOBİ’lere kadar birçok firma kurumsal kimlikleri için artık web sitesi tasarlamak veya tasarlatmak zorunda.
  • Bazı firmalar bu web sitesi tasarımlarını kendi içlerinde açtıkları departmanlarda yaptırıyorlar.
  • Ama bazıları da web siteleri için dışarıdan destek alıyorlar.
  • Ülkemizde bu anlamda hizmet veren birçok kurum mevcut. 

Peki, kurumsal web tasarımınızı kime yaptıracaksınız?
İşte bu noktada aşağıda yazdıklarımızı mutlaka okumalısınız.
Firmanızın duruşunu, kimliğini, piyasadaki yerini, konumunu, beklentisini, hedeflerini çok iyi anlayabilen bir web tasarım firması size istediğinizi verebilir.
Web tasarımı sadece görsellerden ibaret değildir. İçerikler de bir o kadar önem kazandırır. Aynı zamanda sayfaların düzeni, mizanpajı, aktarımları, geçişleri, kullanıcı dostu olması gibi bir sürü unsurun hesaba katılması gerekir.

Şöyle bir örnekle önemini anlatmaya çalışalım. Restoranlardaki menü tasarımında dahi akademik çalışmaların verdiği algı verileri hesaba katılıyor. Yapılan araştırmalar gösteriyor ki, insanlar ellerine aldıkları menüyü açtıklarında sağ taraftaki sayfanın en üstünde yer alan görselli yiyeceği daha fazla tercih ediyor. Yani eğer sizin bir restoran işletmeniz varsa ve ön planda tutmak istediğiniz yiyeceğinizi menünün üst sağ tarafına koymanız şart. 

* Algının yönetimi böylesi görsel unsurlarda bile son derece önemliyken, web tasarımındaki önemini varın siz düşünün!

Yani profesyonel web tasarımında ziyaretçi ile çok iyi empati kurabilen uzman bir ekibin çalışması gerekir.
Kullanılacak renklerden, logoya kadar, içeriklerin üretiminden, reklamların yerine kadar birçok konuda size en iyi rehberliği yapabilecek bir ekip olmazsa olmazdır.
Nesnel bağlılaşım adıyla andığımız tekniği kullanarak ziyaretçiye kullanılan her ögenin uyum içinde ve estetik açıdan dengeli olduğunu hissettirmemiz gerekir.
Kurumsal anlamda web tasarım hizmetimizde içeriklerimize de son derece önem veririz. Burada müşterilerin beklentisine göre hareket ederiz. Bazı müşterilerimiz içeriği kendileri oluşturur. Bazı müşterilerimiz de bizim oluşturmamızı ister.
İster biz oluşturalım ister müşterilerimiz önemli olan tek bir husus vardır. İçerikleriniz SEO dediğimiz arama motoru optimizasyonu ile uyumlu mu, değil mi? Başka bir değişle, içeriklerinizde kullandığınız kelimeler Google tarafından fark ediliyor mu?
Web tasarımınız bu teknik bilgiye sahip olmayan kişilerce yapıldığında internet dünyasında yok demeksinizdir.
Varlığınız web tasarımınızı oluştururken görselliği hesaba katmak kadar, içeriğinizin de bilinirliğine bağlıdır.
Bu bütüncül bileşenleri çok iyi organize edebilecek bir web tasarım ekibinizin olması gerekir. DEMIRCODE olarak web tasarımınızı yaparken tüm bu ögelerde size hizmet verebilecek bir kadromuz vardır.
Profesyonel Web Sitesi tasarımında sizi yarı yolda bırakmayacak bir ekibin önemini süreç başladığında anlarsınız.
İstenilen işler yapılmaya başladığında ekibin yapamadığı bir sürü iş ortaya çıkarsa bu size de çok fazla iş düşecek anlamına gelir.
Onun için eğer kurumsal kimliğinize önem veriyorsanız, sizin için kurumsal web tasarımı için eksiksiz çalışabilen DEMİRCODE’u tercih edin.

Profesyonel Web Tasarımı Fiyatları en çok merak edilen şeydir. Bunun skalası belirlenebilir ama niteliği yoğun olan tasarımlarda hemen her unsur fiyatın belirlenmesinde etkindir. Müşterinin beklentisi bunun için en önemli kıstastır. Nasıl hastaneye gittiğinizde ödeyeceğiniz fiyat sizin muayeneniz ve yapılacak tahlil sonuçlarıyla belirleniyorsa, web tasarımındaki fiyatlandırma da böyledir. 
Web tasarım firması olarak sizin web sitenizde yaratacağımız kalitenin bizim kalitemizi de yansıtacak bir referans olacağını biliyoruz. Bunun sorumluluğuyla kurumsal web tasarımcınız olmaya her zaman hazırız. Ya siz?
 

Videolarımız

Ürünler

Bu hizmette kullandığımız ürünlerimiz.

ORES  | Online Otel Rezervasyon Sistemi | Online Rezervasyon Sistemi
ORES | Online Otel Rezervasyon Sistemi | Online Rezervasyon Sistemi

Online Otel Rezervasyonu ve Villa Kiralama Sistemi sayesinde seyahat acenteniz için inanılmaz satış rakamları elde edebilirsiniz.

Detaylı İncele
AKİS | Online Araç Kiralama Sistemi | iframe, XML Entegrasyonu
AKİS | Online Araç Kiralama Sistemi | iframe, XML Entegrasyonu

Sistemimiz iFrame veya XML (Api) Entegrasyonu ile tüm dünyadaki araç kiralayan firmaların (rent a car servis) araçlarını kiralayıp komisyon kazanabileceğiniz bir sistemdir.

Detaylı İncele
TURSAS | Online Tur Satış Sistemi
TURSAS | Online Tur Satış Sistemi

TURSAS | Online Tur Satış Sistemi, tur rezervasyon sistemleri içinde turizm seyahat acentelerine son derece fonksiyonel hizmetler sunuyor.

Detaylı İncele
ATRAS | Online Araç Transfer Sistemi
ATRAS | Online Araç Transfer Sistemi

ATRAS | Online Araç Transfer Sistemi kullanılırken, müşterileriniz genel olarak araçların ‘alış ve bırakılış’’ noktalarını, alış tarihini, kişi sayısı bilgilerini sisteme girerler. ...

Detaylı İncele
OVİS | Online Vize Sistemi
OVİS | Online Vize Sistemi

Birçok insan vize almak istediğinde bir panik yaşar. Nasıl başvurulur? Neler gerekir? Ne kadar sürer? Ya bir de çıkmazsa! İşte tam bu noktada, OVİS | Online Vize Sistemi.

Detaylı İncele
DARVIS | İçerik Yönetim Sistemi (CMS)
DARVIS | İçerik Yönetim Sistemi (CMS)

Uygun yerlere uygun metinlerin, gerektiğinde ana görsellerin dengeli bir şekilde boyutlandırılabilmesi için CMS adını verdiğimiz İçerik Yönetim Sistemi’nden de faydalanabilirsiniz.

Detaylı İncele
DCOM | E-Ticaret Sistemi
DCOM | E-Ticaret Sistemi

E-ticaret sitenizi temin etmeniz attığınız önemli bir adımdır. Ancak sadece bu da yeterli olmaz. Bununla beraber e-ticaret sisteminin internet ortamında nasıl işlediğini iyi bilmen ...

Detaylı İncele

Projeler

Bu ürün ve hizmet ile ürettiğimiz projelerimizden sizin için seçtiklerimiz.

Çok Ucuza Bilet
Çok Ucuza Bilet

Online Uçak Bileti Satış Sistemi, B2B, B2C, Online Ödeme Sistemi, Alt Acente Sistemi

Detaylı İncele
İzocam
İzocam

Kurumsal Web Tasarım, Responsive Web Tasarım, E-mail Marketing, Arama Motoru Optimizasyonu ( SEO ), Mobil Web Sitesi Tasarımı, Bakım & Güncelleme

Detaylı İncele
Tekiz
Tekiz

Kurumsal Web Tasarım, Responsive Web Tasarım, E-mail Marketing, Arama Motoru Optimizasyonu ( SEO ), Mobil Web Sitesi Tasarımı, Bakım & Güncelleme

Detaylı İncele
Aycup
Aycup

DARVIS | İçerik Yönetim Sistemi (CMS), Responsive Web Tasarım, Kurumsal Web Tasarım, Arama Motoru Optimizasyonu ( SEO )

Detaylı İncele
LM Cosmetics
LM Cosmetics

DARVIS | İçerik Yönetim Sistemi (CMS), Responsive Web Tasarım, B2C Web Yazılımları, Kurumsal Web Tasarım

Detaylı İncele

Blog

Web Tasarım Nedir?
Web Tasarım Nedir?

Web tasarım, internette görüntülenen web sitelerinin tasarımını ifade eder. Genellikle yazılım geliştirme dışında, web sitesi geliştirmenin kullanıcı deneyimi ile kullanım kolaylığ ...

Detaylı İncele
Kurumsal Web Tasarım Nedir?
Kurumsal Web Tasarım Nedir?

Kurumsal web tasarım, kurumunuzun internette görüntülenen web sitesinde, kurumsal kimliğiniz ile bir bütün oluşturan kullanıcı deneyimini birleştirir.

Detaylı İncele
SEO Optimizasyonu Nedir?
SEO Optimizasyonu Nedir?

Web siteleri için en önemli kriterlerden biri, web sitenizin bilinirliğidir. Günümüzde ise araştırmalara göre, arama motorları web sitenizin bilinirliği açısından büyük bir öneme s ...

Detaylı İncele
Kurumsal Kimlik Nedir?
Kurumsal Kimlik Nedir?

Kurumsal kimlik firmanın kendini ifade etmek için kullandığı tüm görsel ve metinsel tanımların tümüdür.

Detaylı İncele
CMS & İçerik Yönetim Sistemi Nedir? Nasıl Kullanılır?
CMS & İçerik Yönetim Sistemi Nedir? Nasıl Kullanılır?

CMS, yani Türkçesiyle, İçerik Yönetim Sistemi. Bu tabiri sık sık duyuyor olmalısınız. Peki nedir bu İçerik Yönetim Sistemi denilen şey?

Detaylı İncele