Intranet Yazılım

Kurum içi etkileşimi, iş akışını ve süreçleri en etkin şekilde yürütebilmeniz için hızlı ve ihtiyaçlara anında cevap verebilen bir intranet yazılımına gerek vardır.

İletişim her zaman kurumla dış dünyayı birbirine bağlayarak olmaz. Kurum içi iletişim de en az kurum dışı iletişim kadar önemlidir. İşte kurum içi iletişimi, yazışmaları, haberleşmeleri, iş takiplerini internet ağı olmadan da intranet yazılımlarıyla yapabilirsiniz. Kurum içi etkileşimi, iş akışını ve süreçleri en etkin şekilde yürütebilmeniz için hızlı ve ihtiyaçlara anında cevap verebilen bir intranet yazılımına gerek vardır.

Buna kurum içi ağ da diyebiliriz. Genellikle iç etkileşimi süreklilik gerektiren kurumlar bu intranet yazılımlarına da büyük önem verirler. Verimsiz bir intranet sistemi işlerin aksamasını, iletişimin kesilmesini, doğru verilere doğru zamanda ulaşamama gibi sorunları beraberinde getirir. Bunun için üniversiteler, hastaneler, okullar güvenilir ve sağlam bir intranet yazılımı kullanırlar.
 

Blog

Kurumsal Web Tasarım Nedir?
Kurumsal Web Tasarım Nedir?

Kurumsal web tasarım, kurumunuzun internette görüntülenen web sitesinde, kurumsal kimliğiniz ile bir bütün oluşturan kullanıcı deneyimini birleştirir.

Detaylı İncele
Web Yazılım Nedir?
Web Yazılım Nedir?

İhtiyaca yönelik yazılım programları üretmek, sıkı analiz ihtiyacını içerisinde barındırır, müşteri, ihtiyaçlarını mümkün olan en iyi şekilde analiste iletmeli, analist ve proje yö ...

Detaylı İncele