Kurumsal Web Sitesi

Kurumsal Web Sitesi

Kurumsal Web Sitesi

Sadece ürünlerin / hizmetlerin sergilendiği bir web sitesi değil, şirketinizin değerleri, felsefesi, kültürü ve politikasını yansıtan bir web sitesi de 'Kurumsal Web Sitesi' olarak adlandırdığımız bir web sitesidir. İşletmenizi World Wide Web üzerinde sunmanın yanı sıra, şirketinizin bir marka olarak kurulması sorumluluğunu taşımaktadır. Bu, kurumsal müşterilerimiz için web sitesi hazırlarken uyguladığımız en önemli ilkedir.

Kurumsal web siteleri için hedef kitle daha büyük olduğu için, bir kerede çeşitli kullanıcılara hitap etmek bir sorun haline gelir. DEMİRCODE, yalnızca hedef müşterilerinizle iletişim kurmanın yanı sıra, sizi bir marka haline getirerek kurumsal kimliğinizi tamamlayan bir çerçeve oluşturmayı da mümkün kılmaktadır.

Türkiye' nin önde gelen şirketleri için çalışan DEMİRCODE, kurumsal web sitesi tasarım hizmetleri konusunda uzmanlaşmış ve en işlevsel ve ikna edici kurumsal web sayfası tasarımı sunma becerisine sahiptir.

100' ü aşkın kurumsal web sitesi projesiyle gereken tecrübeye sahip olan Demircode ®, uygun fiyatlarla birinci sınıf web tasarımlarını gerçekleştirir. Her proje için ayrıcalıklı yaklaşımımız, benzersiz bir şekilde ele alınan çeşitli projelerimizin bir kısmına, projelerimiz sayfamızdan  görüntüleyebilirsiniz.

DEMİRCODE uzmanları tarafından ürünlerinizi / hizmetlerinizi belirlemek için önemli bir Pazar araştırması yürütülmektedir. Bu çalışma web üzerinden markanızın uygun pozisyonunu analiz etmemize yardımcı olur. Bir işletmeyle ilgili önemli gerçekleri keşfetmeden çevrimiçi girişim için bir niş yaratmak neredeyse imkansızdır.

Sadece ürün ve hizmetler değil, aynı zamanda hedef tüketicilerin davranışlarını ve pazarlama eğilimlerini incelemek, kurumsal dünyanın endüstriyel standartlarını karşılamayı amaçlayan bir web tasarım ajansı için de aynı derecede önemlidir. Bilimsel araştırma önlemleri DEMİRCODE tarafından bir web sitesi tasarımını başka bir düzeye taşımadan önce, hedef ziyaretçileri ve rakipleri belirlemek için kullanılır.