Hizmetlerimiz

E-Ticaret Sitesi

E-Ticaret Siteleri, projenin tüm adımları için iyi planlamanın en üst düzeyde önem arz ettiği web projesi şeklidir. Satışı düşünülen ürün seçimi, ürün fotograf çalışmaları, pazar alanı seçimi, müşteri ve ürün destek yönetimi planlanması, ürün tedariği gibi, ürün bazlı bir çok gereksinim yanında, tüm bu ihiyaçlara arka planda hem pazarlama anlamında hemde yönetilebilirlik anlamında destek sağlayacak Web Projemizin en iyi şekilde geliştirilmiş olması gerekir.

Mobil Uygulama | Mobile Application

Mobil uygulamalar (mobil application olarak da bilinir), akıllı telefonlar ve tabletler gibi mobil cihazlar için geliştirilen yazılım programlarıdır. Mobil cihazları işlevsel ve eğlenceli minyatür güç odaları haline getiriyorlar. Bazı cihazlarda, üreticilerinin veya bağlı oldukları mobil hizmet sağlayıcılarının, bazı mobil uygulamaları önceden yüklenmiş olarak gelmesine karşın, cihaza özgü uygulama aracılığıyla daha birçok uygulama yüklemek de mümkündür.

Kurumsal Kaynak Planlama ERP

ERP, Kurumsal Kaynak Planlaması'nın kısaltmasıdır, ancak tam adı bile olsa, ERP'nin ne olduğu veya ne yaptığı üzerinde çok fazla ışık tutmaz. ERP nedir, bunu anlamak için, geri ye bir adım atın, envanter ve sipariş yönetimi, muhasebe, insan kaynakları, müşteri ilişkileri yönetimi (CRM) ve ötesi de dahil olmak üzere, bir işletmeyi çalıştırmak için gerekli olan çeşitli işlemleri düşünün. En basit seviyede, ERP yazılımı, bu çeşitli fonksiyonları, organizasyonun tamamında, süreçleri ve bilgileri düzene sokmak için eksiksiz entegre bir sistemdir.

Online Ödeme Sistemi

Çevrimiçi alışveriş yaparken her zaman bir risk alırsınız, hırsızların ödeme bilgilerinizi çalması ve paranız üzerinden alışveriş yapması (veya sahte olarak ödeme yapması) olasılığı vardır. Bu risk yalnızca online alışverişe özgü değildir, online olmayan alışveriş esnasında da olabilir ve gerçekleşebilir. Online alışverişlerde nelere dikkat edelim, hangi ödeme sistemlerinin artıları nerler, eksileri neler, bu konuya açıklık getirmeye çalışacağız.